| Materials | Stainless Steel,Aluminum, |
|---|---|
| Finish | Polishing |
| Processing Way | Laser Cutting,CNC |
| Type Of Shipping | Air, Sea |
| Service | Customized According To Customer's Requirements |
| Model Number | OEM |
|---|---|
| Material | Carbon Steel/stainless Steele |
| Surface Treatment | Custom Surface |
| Material Thickness | 1.5mm-2mm |
| Production Technology | Stamping |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Processing Way | Laser Cutting |
| Materials | Cooper,Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.01mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Polished,Galvanized,Powder Coating,Electrophoretic Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.2mm |
| Type Of Shipping | Air, Sea And Rail Transport |
| Service | Customized |
| Packaging Details | Bubble Pack ,carton |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Polished,Galvanized,Powder Coating,Electrophoretic Coating |
| Materials | Stainless Steel,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.05mm |
| Dimensions | According To Drawing Size |
| Finish | Polishing,zinc Plated, Nickled Plated |
| Processing Way | Stamping,deep Drawn |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.2mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Processing Way | Laser Cutting |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Processing Way | Stamping,Laser Catting |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Polished,Galvanized,Powder Coating,Electrophoretic Coating |