| Airflow | High |
|---|---|
| Application | HVAC Systems, Industrial Fans, Cooling Towers |
| Corrosion Resistance | Excellent |
| Durability | High |
| Film Thickness | Aa 20 Um |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Processing Way | Laser Cutting |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |