| Material | Stainless Steel/Carbon Steel/Aluminum/Brass |
|---|---|
| Process | Laser Cutting/Bending/Stamping/Welding |
| MOQ | 1000pcs |
| Tolerance | Customer's Drawing Request |
| Finish | Painting\Powder Coat\Galvanized |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Smooth, Matte, Polished,Galvanized,Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial, Commercial, Residential |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coated |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Smooth, Matte, Polished,Galvanized,Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial, Commercial, Residential |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coated |
| Materials | Stainless Steel,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Smooth,Polished,Galvanized,Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Galvanized,Powder Coating |
| Features | Heavy Duty, Durable, Easy To Install |
|---|---|
| Materials | Stainless Steel,Carbon Steel |
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Pallet Collars |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Materials | Stainless Steel,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Pallet Collar |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Zinc Plated |
| Materials | Stainless Steel,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Pallet Collar |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Zinc Plated |