| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.2mm |
| Application | Room Decoration |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Processing Way | Stamping,Laser Catting |
| Product Name | Bronze Lantern Terminal Connector |
|---|---|
| Material | Brass, Copper, Be-cu, Metal, Etc |
| Surface Treatment | Anodized, Polishing, Chroming, Sandblasting, Or Custom |
| Color | Gold Or Other |
| Application | Audio & Video |
| Color | Silver |
|---|---|
| Compatibility | Universal |
| Durability | Long-lasting |
| Fin Design | Aluminum Fins |
| Heat Dissipation | High |
| Application | Computer Hardware Cooling |
|---|---|
| Color | Silver |
| Compatibility | Fits Most Standard CPUs |
| Durability | Long-lasting |
| Fan Mounting | Compatible |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |