| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.1mm |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | High Precision |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Processing Way | Laser Cutting |
| Place Of Origin | Hebei, China |
|---|---|
| Brand Name | ORIENS |
| Model Number | / |
| Structure | Single-side Bracket |
| Standard Or Nonstandard | Nonstandard |
| Application | Computer Cooling |
|---|---|
| Color | Silver/Brass |
| Compatibility | Universal |
| Durability | High |
| Fan Mounting | Compatible |
| Application | Computer Hardware Cooling |
|---|---|
| Color | Silver |
| Compatibility | Universal |
| Durability | High |
| Fan Mounting | Compatible |
| Application | Computer Hardware Cooling |
|---|---|
| Color | Silver |
| Compatibility | Fits Most Standard CPUs |
| Durability | Long-lasting |
| Fan Mounting | Compatible |