| Materials | Cooper,Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.01mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Polished,Galvanized,Powder Coating,Electrophoretic Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.2mm |
| Type Of Shipping | Air, Sea And Rail Transport |
| Service | Customized |
| Packaging Details | Bubble Pack ,carton |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.2mm |
| Application | Room Decoration |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Powder Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | ±0.01mm |
| Application | Automotive, Electronics, Machinery, Etc. |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Polished,Galvanized,Powder Coating,Electrophoretic Coating |
| Materials | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | High Precision |
| Application | Industrial |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Processing Way | Laser Cutting |
| Materials | Steel |
|---|---|
| Application | Room Decoration |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Finish | Zinc Plating, Anodizing, Powder Coating, Chrome Plating, Etc. |
| Packaging Details | Customer Requriement |
| Materials | Aluminum Alloy/Stainless Steel/Iron/Brass/Copper/P |
|---|---|
| Process | CNC Macining/Turning/Milling/Wire EDM/Laser Cutting |
| Dimensions | According To Drawings Or Samples |
| Equipment | Laser Cutting Machine |
| Keyword | Aluminium Cnc Milling Machining Service |
| Place Of Origin | Hebei, China |
|---|---|
| Brand Name | ORIENS |
| Model Number | / |
| Structure | Single-side Bracket |
| Standard Or Nonstandard | Nonstandard |
| Material | Stainless Steel,Aluminum,Carbon Steel |
|---|---|
| Accuracy | +-0.2mm |
| Finish | Polished,Zinc Plating,Powder Coating, E-coating |
| Service | OEM/ODM |
| Size | Various Sizes Available |
| Material | Aluminum, Steel, Stainless Steel, Brass |
|---|---|
| Accuracy | +-0.2mm |
| Finish | Black Powder Coating, Black E-coating |
| Service | OEM/ODM |
| Size | Various Sizes Available |